smouha

Naše reference

Máme zkušenosti a vybavení pro realizaci velkých stavebních zakázek. Také ale máme šikovné řemeslníky, kteří rekonstruují interiéry.
Podívejte se na několik vybraných referencí, které nejlépe ukáží, co umíme.

Základové desky

Základové desky

Základové desky, zpevněné plochy

Základové desky nebo zpevněné plochy (parkovací stání apod.) pro rodinné domy nebo průmyslové stavby. S kompletními pracemi, včetně terénních úprav a všech prací souvisejících s vybudováním kompletní základové desky.

Základové deskyZákladové deskyZákladové deskyZákladové deskyZákladové deskyZákladové desky

Stavební práce

Actherm

Actherm Strojírenství

Příprava základů a betonáže pro novou lakovnu. Vybudování nových základů, řezání betonové podlahy, stavba systémového bednění a vytvoření nového koše v podlaze.

ActhermActhermActhermActhermActherm
Actherm

Actherm Servis

Přístavba nové budovy ředitelství a rekonstrukce stávající budovy. Vybudování základů budovy, po hrubé stavbě provedení omítek a dalších stavebních dokončovacích prací. Následně kompletní interiérové práce: plovoucí podlahy, podhledy, zařizovací předměty, vybavení interiéru nábytkem

ActhermActhermActhermActhermActherm
Actherm

Actherm Strojírenství

Výstavba administrativní budovy Actherm Strojírenství a příprava podkladů pro betonáž podlahy výrobní haly

ActhermActhermActhermActhermActhermActherm
Gestamp

Gestamp

Formou subdodávky jsme provedli terénní úpravy a upravili odstavné parkovací plochy v areálu společnosti.

GestampGestampGestampGestampGestamp
Parker

Parker

Přístavba nové dílny údržby: základy stavby, hrubá stavba, opláštění systémem Kingspan, hliníková okna na míru, epoxidové podlahy, SDK příčky, osvětlení, topení, interiérové práce na klíč.

ParkerParkerParkerParkerParkerParker
Parker

Parker

Pokládka zátěžových podlah z recyklovaných materiálů do nové dílny společnosti.

ParkerParkerParkerParkerParker
Všehrdy

Všehrdy

Montáž lapolů pro kuchyň věznice, kuchyň zaměstnanců a pro autodílnu. Instalace a zprovoznění probíhalo za plného provozu zařízení. Výroba a osazení nových vstupních a vjezdových bran, včetně všech souvisejicích prací. Rekonstrukce sociálních zařízení. Opravy horkovodů v areálu.

VšehrdyVšehrdyVšehrdyVšehrdyVšehrdy

Rekonstrukce horkovodů

Rekonstrukce horkovodů

Rekonstrukce horkovodů

Provádíme kompletní rekonstrukce horkovodů a podzemních kanálů a to včetně veškerých prací s tím spojených (např. terénní úpravy). Disponujeme technikou pro kompletní realizaci zakázky. Rekonstrukce provádíme především v oblasti Chomutov, Litvínov, Most a okolí.

Rekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodůRekonstrukce horkovodů